H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H2O just add water

H2O škola!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ucionica za proucawanje meseca..

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitimeSub Sep 12, 2009 9:36 pm

Owo je washa ucionica..

Ucionica za proucawanje meseca.. Sivaskala0zu

Ima krow na otwaranje tako da se moze wideti nebo..

Ucionica za proucawanje meseca.. 9907_04_20---Blue-Sky-and-White-Clouds_web

A wecinu chasowa cemo imati uwece..

Ucionica za proucawanje meseca.. M52

Za posebne casowe , obezbedjen je pogled na mesec..

Ucionica za proucawanje meseca.. 15044086

Potrudila sam se da wam ucionica bude sto ugodnija i lepsa.. Nadam se da wam se casowi prowedeni owde dopasti ! :D


Poslednji izmenio Annie Woods dana Uto Okt 06, 2009 11:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Ticky Cullen
Pocetnik
Pocetnik
Ticky Cullen


Broj poruka : 10
Points : 13
Datum upisa : 09.09.2009
Lokacija : On holiday

Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitimePet Sep 18, 2009 3:34 pm

Ucionica mi se swidja.........
Ai to sto mozemo da gledamo mjesec......
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitimeSub Sep 19, 2009 3:26 pm

Drago mi je sto ti se swidja...
Shto se meseca tice to nije obezbedjeno kako biste tokom mojih chasowa buljile u mesec , vec kada budu posebne noci bice wam obezbedjen pogled kako bismo uocili promjene washeg ponasanja i moci a do tada krow se nece otwarati...
Ukoliko imate nekih pitanja postawite ih u temi - Pitanja-.... :D
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitimeUto Sep 29, 2009 10:03 pm

Dobar dan , deco . . . Ja sam Annie Woods i predawacu wam prouchawanje meseca i njegowih moci ... Pa , odmah cemo pocheti sa 1. lekcijom...


Mesecewi uticaji


Owako swima koji idu u owu shkolu poznate su transformacije , i moci sirena .. Swaka dewojka ili decko ko se okupao u mesechewom bazenu na ostrwu Mako , u noci punog meseca dobio je izwanredne moci .. Swaka sirena ima poseban rep i moci koje je razlikuju od drugih sirena .. Bash kako se razlikuju po mocima razlikuju se i po ispoljawanju nekih neotkriwenih osobina pod uticajem punog meseca .. U noci punog meseca mogu se razwiti nowe moci , ali je to weoma opasno ... Mnoge posledice potchinjawanja punom mesecu su :
*pozhar
*oluja
*sneg
*munje i grmljawina
*plima
*zaledjene powrshine
*morski wirowi , itd..
Znachi mesec ce na swaku sirenu uticati razlichito , swe zawisi od moci koje poseduju ...
Ne postoji siguran nachin da se odbrani od mesechewih uticaja , zato shto mesec mozhemo otkrirti gde god da se nalazimo. Bilo to napolju .. ili u kupatilu . Zato tokom tih retkih noci koje su 1 mesechno treba se pripremiti weoma dobro :
*zamrachite kucu
*prekrijte prozore i otwore
*prowjerite kada izlazi pun mesec
*i najbitnije shta god radile NE IZLAZITE NAPOLJE!!!!

oK , to bi bilo swe za danas ...
ZA DOMACI : Napishite sastaw o tome kako na was utiche pun mjesec , koji moci pojedujete , shta se deshawa kada ugledate mjesec na nebu i kako se stitite od toga..
Nahbolji domaci cu postawiti u temi - Naj zadaci -
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitimeNed Nov 01, 2009 4:02 am

LEKCIJA 2.

Na owom chasu necemo nishta pisati wec cemo prouchawati washe moci ...
Sada cu otworiti krow uchionice , za 2 minuta izlazi pun mjesec ..
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitimeSub Dec 05, 2009 12:53 am

Na proshlom chasu prouchawali smo washe ponashanje ... Danas cete da napishete sastaw o washem ponashanju tokom punog mjeseca i da detaljno opishete wrijeme , mjesto i kako se to dogodilo .. Necemo swe stici na chasu tako zawrshite to za domaci i poshaljite mi pm-om
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ucionica za proucawanje meseca.. Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica za proucawanje meseca..   Ucionica za proucawanje meseca.. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ucionica za proucawanje meseca..
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
H2O just add water :: Kanta-
Skoči na: