H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H2O just add water

H2O škola!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Naj zadaci

Ići dole 
AutorPoruka
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Naj zadaci Empty
PočaljiNaslov: Naj zadaci   Naj zadaci Icon_minitimeSre Sep 30, 2009 3:29 pm

Owde cu wam swake nedelje postawljati najbolje domace zadatke .. xD
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Naj zadaci Empty
PočaljiNaslov: Re: Naj zadaci   Naj zadaci Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 5:52 pm

Za sada to je rad Inne Cullen Pattinson :

Ja sam sirena jednu godinu. Još nisam dobro proučila svoju moć. Prvi put kada sam primetila da se nešto čudno dešava sa mnom bilo je prošlog septembra i to nigde drugo,nego u učionici. Naime taj dan jedan devojka iz razreda me je užasno iznervirala. Taman kada sam htela da operem ruke ona je uletela ispred mene i pokvasila me vodom. Ostala sam u toaletu kako bi se sušila i zbog toga sam zakasnila na čas. Bila sam tako ljuta da sam na sred časa stisnula šaku i njen sok na stolu je odjednom počeo da izlazi iz flaše,a od silnog pritiska i toplote flaša se raspukla na nekoliko hiljada komadića,a ona i njene drugarice oko nje su bile mokre od glave do pete. Nekoliko trenutaka nisam mogla da shvatim šta se to upravo dogodilo. Kada sam došla kući,otišla sam do jezera pored moje kuće i uradila sam isto što sam učinila i na času. Čučnula sam isperd jedne bare i stisnula šaku,a bara je počela da pari i za nekoliko sekundi ej skroz presušila. Nisam mogla da poverujem svojim očima. Vremenom sam naučila kako da kontrolišem svoju moć,ali nisam znala da kada ugledam pun mesec ne mogu da kontrolišem sebe i svoje moći. Bilo je to samo nedelju dana nakon što sam otkrila da sam sirena. Bila sam kod kuće,moji roditelji su bili na putovanju. Krenula sam da izađem sa drugaricama,ali kada sam otvorila vrata ugledala sam pun mesec. Osetila sam se čudno,kao malo dete želi da se zabavi. Otišla sam u jezero,ali nisam se pretvorila u sirenu. Čisto iz zabave iskoristila sam moju moć na vodu u jezeru,a posle toga se više ničega nisam sećala. Kada sam ujuro ustala,pogledala sam kroz prozor i videla sam da u jezeru više nema ni kapi vode,ali da je počela da pristiže druga voda. Nisam mogla da shvatim šta se desilo,ali sam primetila da je za to kriv pun mesec. Od tada pazim da izbegavam pun mesec. Kada je noć punog meseca navučem sve zavese,zatvorim se u svoju sobu i zanimam se sa nečim. Nadam se da neću imati nekih problema sa punim messecom u buduće.
Nazad na vrh Ići dole
 
Naj zadaci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
H2O just add water :: Kanta-
Skoči na: