H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H2O just add water

H2O škola!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Hey...here's crazy mermaid.

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeNed Okt 04, 2009 8:40 pm

Ja sam sirena nešto manje od godinu dana. Mou moć sam otkrila prošlog septembra kada sam presušila baru,a i čitavo jezero pod uticajem punog meseca,a o tome sam više pisala u mom domaćem radu iz redmeta o mesecu i uticaju punog meseca. Profesorica ga je postavila. Jednog dana kada sam sasvim slučajno zaglavila na Mako Ostrvu. Nisam znala kako da se vratim u grad,pa sam počela da istražujem ostrvo. Gledala sam u vodopad,a tada sam iznenada pala u neku rupu. Vrisnula sam,a kada sam se našla na tlu,oko mene je bilo mračno. Pomislila sam da se nalazim u nekoj pećini,ali kada sam se spustila još niže ugledala sam prelepi bazen,a na vrhu je bio otvor i baš po tome sam ovo prelepo mesto,koje izgleda kao u bajkama,nazvala mesečev vulkan. Kada sam ušla u vodu kako bi isplivala napolje,odjednom se u otvoru pojavio pun mesec. Voda oko mene je počela da ključa,bar sam ja tako mislila. Onda je to prestalo. Isplivala sam u more i naišla na moju najbolju drugaricu koja me je tražila. Ujutro sam otišla da se istuširam,a kada sam se pokvasila pretvorila sam se u sirenu. Bila sam šokirana. Nisam znala šta da radim. Nakon nekoliko dana sam se kupala u jezeru,a drugarica je došla da me poseti. Tada me je ona videla u obliku sirene i prihvatila je to. Za sada samo ona zna moju tajnu. Pa to bi bilo sve za sada. Pisaću još nešto kad mi padne na pamet.
Nazad na vrh Ići dole
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimePon Okt 05, 2009 11:21 pm

Danas mi se desilo nešto krajnje neobično. Krenula sam u grad da se nađem sa drugaricama. Ušla sam u jednu prodavnicu akko bih kupila žvake. Taman sam htela da uzmem poslednje orbit žvake,ali je jedan momak bio brži od mene i uzeo poslednji paket žvaka meni ispred nosa. Bila sam toliko besna da sam od besa pomerila sve stvari koje su se nalazile u tom trenutku na policama oko tog tipa. Nisam znala šta se desilo,ali kada sam kasnije još jednom pobesnela primetila sam da sam slučajno mislima pomerila neke stvari. Dakle to ej moja nova moć i ponosna sam što je imam.
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 06, 2009 12:21 am

Cxestitam na nowoj moci .. xD
Na mom cxasu cesx uspeti da je drzxisx pod kontrolom cxak i kada je pun mesec ..
Nazad na vrh Ići dole
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 06, 2009 12:22 am

Hah. Thnx. I ja se nadam. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe Halliwell Turner
Moderator
Moderator
Phoebe Halliwell Turner


Broj poruka : 345
Points : 460
Datum upisa : 17.08.2009
Godina : 28
Lokacija : sa Edwardom i Nessi u kuci

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeSub Okt 17, 2009 2:01 pm

E owaj Ina ne mozxesx da imasx moci Eme,Cleo,Rikki..A sxto se ticxe pomjeranja stwari mislima to je moja moc...
Nazad na vrh Ići dole
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeSub Okt 17, 2009 9:07 pm

Pa nisam jatebi ukrala moć. Možemo da imamo i druge moći. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe Halliwell Turner
Moderator
Moderator
Phoebe Halliwell Turner


Broj poruka : 345
Points : 460
Datum upisa : 17.08.2009
Godina : 28
Lokacija : sa Edwardom i Nessi u kuci

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeNed Okt 18, 2009 4:20 pm

Pomeranje stwari mislima to jeste moja moc...Nawwedeno je da ne mozxemo imati iste moci...I da ne smemo imati moci kao nijedna od tri sirene...Msm da bi bilo lepo da to preprawisx i nadam se da nece biti ljutnje... Wink
Nazad na vrh Ići dole
Annie Woods
Admin
Admin
Annie Woods


Broj poruka : 305
Points : 402
Datum upisa : 27.08.2009
Godina : 28
Lokacija : u shoppingu :D

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 20, 2009 11:25 pm

smrdi mi na swadjuuu ... sorry , sxto se mesxam .. stwarno je bilo napisano da niko ne smije da ima istu moc , ali nema weze .. wremena je na pretek .. ux odjednom sam pocxela da mudrujem.. ex bozxe , bozxe ..
Nazad na vrh Ići dole
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 20, 2009 11:42 pm

Ma neka ostane ovako,neću više uzimati tuđe moći.
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe Halliwell Turner
Moderator
Moderator
Phoebe Halliwell Turner


Broj poruka : 345
Points : 460
Datum upisa : 17.08.2009
Godina : 28
Lokacija : sa Edwardom i Nessi u kuci

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 20, 2009 11:44 pm

Ne Annie basx naprotiw..Ne zxelim da se swadjam sa Inom..Ona mi je basx super friend...Samo sam rekla da je to moja moc..Nisxta wisxe...Nema swadje....
Nazad na vrh Ići dole
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 20, 2009 11:52 pm

Onda da ostavim tu moć. I ja ne želim da se svađam sa tobom. Extra si. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Phoebe Halliwell Turner
Moderator
Moderator
Phoebe Halliwell Turner


Broj poruka : 345
Points : 460
Datum upisa : 17.08.2009
Godina : 28
Lokacija : sa Edwardom i Nessi u kuci

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 20, 2009 11:54 pm

Narawno da mozxesx,...Nije problem....Xexe...Love u!!!
Nazad na vrh Ići dole
Ina Cullen Pattinson
Polozio/la si prvu godinu
Polozio/la si prvu godinu
Ina Cullen Pattinson


Broj poruka : 187
Points : 230
Datum upisa : 04.10.2009
Godina : 33
Lokacija : New York City...:)

Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitimeUto Okt 20, 2009 11:58 pm

E thnx. Wink Love U too!!!! Wink
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hey...here's crazy mermaid. Empty
PočaljiNaslov: Re: Hey...here's crazy mermaid.   Hey...here's crazy mermaid. Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hey...here's crazy mermaid.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
H2O just add water :: Kanta-
Skoči na: