H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H2O just add water

H2O škola!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 My mermaid life

Ići dole 
AutorPoruka
Cleo Sertori
Gossip Girl fan
Gossip Girl fan
Cleo Sertori


Broj poruka : 402
Points : 700
Datum upisa : 10.06.2009
Godina : 27
Lokacija : Upper East Side

My mermaid life Empty
PočaljiNaslov: My mermaid life   My mermaid life Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 2:10 pm

Posto sam ja Cleo, pisacu kako sam postala sirena ali nece sve bas biti isto...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.h2ojustaddwater.biz
Cleo Sertori
Gossip Girl fan
Gossip Girl fan
Cleo Sertori


Broj poruka : 402
Points : 700
Datum upisa : 10.06.2009
Godina : 27
Lokacija : Upper East Side

My mermaid life Empty
PočaljiNaslov: Re: My mermaid life   My mermaid life Icon_minitimeUto Jan 19, 2010 2:29 pm

Jednog jutra bilo je jako vruce, nisam znala sta da radim pa sam otisla na plazu. U dvoristu sam imala bazen ali on mi je dosadio pa sam odlucila da plivam u moru. Pozvala sam najbolju drugaricu Emmu i zajedno smo pocele plivati. Posle smo izasle iz vode i otisli na jednu plazu na kojoj nije bilo nikoga. Usle smo u more i primetile da malo dolje od obale ima neka stena, otplivale smo do nje i popeli se na nju. Bila je mala ali je izgledalo kao bazen, usli smo u nju i odjednom su poceli izlaziti mehurici. Malo smo se uplasili ali smo mislili da je to neki morski djakuzi. Na obali smo primetili jednu devojku i poceli smo je zvati da nam se pridruzi u ovom morskom djakuziju. Ona se skinula u kupaci i dosla je do nas, pricali smo ceo dan, ona se zvala Rikki. Pao je mrak i odlucili smo da se vratimo. Izasli smo iz morskog djakuzija i svako je otisao svojim kucama. Dogovorili smo se da se sutra nadjemo na onoj obali i da opet odemo u morski djakuzi. Ustala sam, obukla se i otrcala na obalu, Emma i Rikki su me cekale. Zajedno smo usle u more i za nekoliko sekundi smo pale dole. Pogledale smo zacudjeno i videle da imamo neke repove. Emma je odmah znala da smo postale sirene ali nije razumela kako. Emma je nekako otisla u dubinu i odmah je znala kako da zapliva, otisla je do onog morskog djakuzija i dala nam znak da krenemo. Ja sam odlucila da pokusam da ronim, uzela sam malo vazduha i zaronila. Obicno mogu da izdrzim 20 sekundi pod vodom i taman kad se blizilo 20 sekundi krenula sam da izlazim ali sam imala jos vazduha. To je bilo malo cudno ali sam ipak nastavila, skroz do stene sam ronila i onda sam izasla. Emma je izbrojala da sam bila minut i po pod vodom sto je bilo jako cudno. Rikki je dosla i odmah smo usle u morki djakuzi, sve je bilo jako cudno! Tako sam ja postala sirena!

My mermaid life Cleo-mermaid-h2o-just-add-water-season-3-8052776-380-263

Molim da ne komentarisete ovde jer hocu da nastavim pricu!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.h2ojustaddwater.biz
 
My mermaid life
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hey...here's crazy mermaid.
» My sweet and interesting life in the castle ...
» My normal life...
» Dance-my life<3
» Welcome to my sweet life...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
H2O just add water :: Kanta-
Skoči na: