H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Regujte se na forum i saznajte nesto vise o sirenama.
H2O just add water
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

H2O just add water

H2O škola!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ucionica cuvanja tajni...

Ići dole 
AutorPoruka
VaMpIrE girl
Moderator
Moderator
VaMpIrE girl


Broj poruka : 308
Points : 414
Datum upisa : 13.08.2009
Godina : 27
Lokacija : ostrvo mako

Ucionica cuvanja tajni... Empty
PočaljiNaslov: Ucionica cuvanja tajni...   Ucionica cuvanja tajni... Icon_minitimePon Avg 17, 2009 10:57 am

Ovo je nasa ucionica.....

Ucionica cuvanja tajni... 31-2.%20Ucionice
Nazad na vrh Ići dole
VaMpIrE girl
Moderator
Moderator
VaMpIrE girl


Broj poruka : 308
Points : 414
Datum upisa : 13.08.2009
Godina : 27
Lokacija : ostrvo mako

Ucionica cuvanja tajni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica cuvanja tajni...   Ucionica cuvanja tajni... Icon_minitimeSre Sep 23, 2009 8:35 pm

Za pocetak...
Sta drugo reci nego dobrodosli..Ovo je nasa tj. vasa ucionica..
Posto vam je ovo prva lekcija bice dosta skracena cherry
Pa da pocnemo...

U ovom predmetu ucicete osnovne a i malo teze stvari o cuvanje vase tajne...danas cemo pricati o izbjegavnju odlaska na bazen sa prijateljima,sto je jedan od laksis problema dok cemo u narednim casovima izucavati problem sa roditeljima...To je mnogo teze(suociti se sa roditeljima) <3333...U ovom predmetu bi trebali da shvatite da biti sirena nije mala stvar...i naravno da cuvate svoju tajnu....prijatelji vas pozivaju na bazen,sta da radite???iako vam je mozda tesko odbiti ih i sami znate da to morate uraditi..pokusajte jednostavno da im objasnite da vam se ne ide...ali u vecini slucajeva oni pokusavaju da vas nagovaraju da idete,da ce biti superr....mozete im pokusati reci da ste bolesni...praviti se da vas nesto boli...Pokusajte da im kazete da ste vec bili,pa da nemozete ici opet,ili recite da vam roditelji ne dopustaju...to je za dans bilo sve a sledeci put gradivo ce biti mnogo opsirnije....
Nazad na vrh Ići dole
VaMpIrE girl
Moderator
Moderator
VaMpIrE girl


Broj poruka : 308
Points : 414
Datum upisa : 13.08.2009
Godina : 27
Lokacija : ostrvo mako

Ucionica cuvanja tajni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica cuvanja tajni...   Ucionica cuvanja tajni... Icon_minitimePon Okt 12, 2009 7:23 pm

Dobar dan deco...
odmah da vam kazem da nisam zadovoljna sa domacim osim sto cu pohvaliti ***miu cleo sertori*** i Innu cullen patinson jer su jedine predale domace...
zato se nadam da cete sledeci uraditi bolje...
danas cu vam pricati slucaj jedne moje priajteljice (sirene)...njena najbolja prijateljica je otkrila da je sirena i od tada vise ne zeli da prica sa njom...Sta mislite zasto???(ovo cete mi odgovoriti u domacem...
jedan od nacina da svojim prijateljima objasnite da vi niste obicna osoba,a oni nek pokusaju razmisliti o cemu se radi...vjerovatno nece skontati sta ste...
sto se tice roditelja to je vec malo tezi problem...sta cete ako idete na more,ne mozete reci da vam se ne ide.pa zato pokusajte sa tim da zelite ici radije kod nekih rodjaka nego na more(to je upalilo kod moje drugarice)..ali ako vec odete onda se pravite da ste bolesni i da vam stvarno nije do kupanja...Sta bi ste radili da roditelji otkriju vasu tajnu...msm da tu bas i ne bih mogli puno da objasnite...osim izgovora TO JE KOSTIM...ali vasi roditelji su dovljno zreli da znaju kad lazete ...pa cu vam samo reci pazite se....
vjerovatno svi vi imate nekog najjjjjj prijatelja kojem ste sigurno rekli svoju tajnu...pa pokusajte da se sa njim/njom malo vise izvucete...ako vam se ovo desi sta onda drugo reci nego srecno....
sada idite u temu domaci i vidite sta imate za domaci...ovaj put se nadam da ce vas vise uraditi
Nazad na vrh Ići dole
VaMpIrE girl
Moderator
Moderator
VaMpIrE girl


Broj poruka : 308
Points : 414
Datum upisa : 13.08.2009
Godina : 27
Lokacija : ostrvo mako

Ucionica cuvanja tajni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica cuvanja tajni...   Ucionica cuvanja tajni... Icon_minitimeSub Nov 28, 2009 1:54 pm

dobar dan........evo i 3 lekcije...pripremajte se za ispite...jos malo imate vremena....

ovako razmisljala sam i odlucila da danas pricamo o problemima u kojim sam se ja nasla i da vam objasnim kako sam se izvukla....te da vi kada se nadjete u problemu otprilike znate sta da radite...!!......bila je zima a drugarica nas je zvala na zurku..ja sam znala da ona ima bazen ali sam kontala ma sta ima veze zima je.....bilo je extra...kad su svi izasli napolje i krneuli da jedni druge bacaju u bazen....ja sam se prepala i otrcala prema kapiji...tada me je neko uhvatio i poceo da vuce prema bazenu ja sam odglumila da sam zapela......tada me je pustio...i ja sam se kao uhvatila za nogu i rekla da je slomljena...odveli su me u kucu...i mama je dosla po mene.....bas mi je bilo zao sto sam najboljoj drugarici pokvarila zurku...msm da bi mi ona pomogla ali tada je bila u kuci...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ucionica cuvanja tajni... Empty
PočaljiNaslov: Re: Ucionica cuvanja tajni...   Ucionica cuvanja tajni... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ucionica cuvanja tajni...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ucionica moci
» Ucionica Istorije sirena
» UCIONICA TACNIJE BAZEN....<3
» Ucionica za proucawanje meseca..
» Ucionica gdje cete uciti o Normalnim Ljudima

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
H2O just add water :: Kanta-
Skoči na: